+421 948 210 705 info@boyser.sk

O firme

Boyser.eu nie je internetový obchod.

V prípade nejasností týkajúcich sa produktu alebo objednávky sa, prosíme, obráťte na príslušný Online obchod. Súdne spory s Online obchodmi Vám pomôže vyriešiť ODR platforma Európskej komisie, ktorú nájdete na týchto stránkách: http://ec.europa.eu/consumers/odr

Čo je Boyser.eu?

Online nákupné centrum pre priemyselné a domáce čerpadlá. Zobrazujeme produkty z mnohých internetových obchodov, takže nemusíte prehľadávať stovky stránok produktov, o ktoré máte záujem. Naša komplexná ponuka obsahuje veľké množstvo výrobkov zo širokej škály obchodov. Boyser.eu je prevádzkovaná spoločnosťou Boyser, s.r.o.. Cieľom Boyser.eu je koncentrovať na jedno miesto obchody s najzaujímavejšou ponukou.

My, Boyser.eu, NIE sme sami OBCHOD, pôsobíme ako nezávislá platforma, ktoré poskytuje priestor pre online obchody.

Cena produktov

Uvedené ceny sa môžu od poslednej aktualizácie zmeniť. Dôležitým prvkom predaja je skutočná cena produktu v okamihu predaja na webstránke partnerského eshopu. Bohužiaľ, nie je v našej moci zabezpečiť aktualizáciu cien v reálnom čase, preto sa niekedy môže stať, že zobrazované produkty nie je možné kúpiť za ceny uvedené v našom nákupnom centre. V prípade, ak eshop neponúka ceny tovaru v eurách (EUR), sú ceny prepočítavané denným výmenným kurzom.

Podmienky používania

Hoci je obsah internetových stránok trvale kontrolovaný, nenesieme zodpovednosť za obsah externých odkazov. Za obsah zobrazený na týchto externých odkazoch nesú výhradnú zodpovednosť majitelia príslušných eshopov. Boyser.eu a naše subdomény obsahujú odkazy na iné internetové stránky a v týchto prípadoch platí, t.j. prevádzkujúca spoločnosť Boyser.eu, výslovne prehlasuje, že nemá vplyv na podobu externých webových stránok, na ktoré sa cez Boyser.eu návštevník dostane, sú mu zobrazené.